dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Zimowe wyprzedaże akcesoriów dla psów

Dodano: 11.01.2014 | Odsłon: 2086 |
Ocena:
3.8/5 (5 Głosów ocen)
Zimowe wyprzedaże akcesoriów dla psów
Nowy rok to gorący sezon wyprzedaży – dotyczy to również akcesoriów dla zwierząt – zobacz co teraz możesz tanio kupić dla swojego psa.

Początek stycznia do najlepszy okres aby zakupić psu brakujące lub też bardzo już podniszczone akcesoria. Właśnie w tym czasie prawie wszystkie sklepy wprowadzają bardzo duże obniżki cenowe, które czasem dochodzą nawet do 95% wartości danego produktu. Podyktowane jest to najczęściej zmianą asortymentu sklepowego oraz pozbyciem się (jak to się brzydko mówi) towaru który ma słabe wzięcie wśród klientów lub jego termin przydatności może w niedługim czasie ulec przedawnieniu.

Przykładem mogą być różnego rodzaju ubranka dla psów które w styczniu zaczynają się coraz słabiej sprzedawać, a jak wiadomo w kolejnym sezonie firmy produkujące owe ciuszki zasypują sklepu zoologiczne nowymi projektami.  Tak wiec kolekcja zimowa jest drastycznie obniżana a w zamian za nią wchodzą letnie sukienki dla suczek oraz przewiewne koszulki dla psów.

zimowe ubranko dla psa

Kolejną grupą która zawsze jest mocno przeceniona wraz z nadejściem nowego roku są oczywiście legowiska dla psów. Jak wiadomo te produkty również produkowane przede wszystkim na dwie pory roku – latem bowiem w posłaniach królują materiały lekkie i zwiewne dzięki którym skóra psa nieustannie oddycha, a co za tym idzie i nie poci się - w zimie zaś klienci kupują legowiska które są bardzo ciepłe oraz takie które można bardzo szybko wytrzeć z brudu a nawet w miarę potrzeby wyprać w pralce automatycznej.

Przykładem takiego zimowego legowiska dla psa może być ta piękna budka która w całości uszyto z ciepłego i bardzo delikatnego futerka. Posłanie oprócz bardzo miękkiej i wygodnej poduszki posiada pewien rodzaj zadaszenia który dodatkowo chroni psa przed chłodem oraz przeciągami. 

Zimowe legowisko dla psa

Oczywiście takich przykładów jest mnóstwo, a nam nie chodzi o to aby każdy z nich promować – Najważniejsze jest to że wraz z nowym rokiem powinniśmy ruszyć do sklepów zoologicznych po tanie akcesoria dla psów!

Obliczyliśmy że w tym okresie każdy klient może zaoszczędzić nawet 500 PLN na akcesoriach dla swojego pupila, więc nie traćmy czasu i zapraszamy do sklepów na zakupy!

Komentarze
2

kornik
~kornik @dodał: 11.01.2014 : 18:17
To zimowe ubranko jest fajne, szkoda tylko że większość firm szyje je tylko dla małych psów... :(