dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Stroje dla psów

Dodano: 11.01.2014 | Odsłon: 3326 |
Ocena:
3.8/5 (4 Głosów ocen)
Stroje dla psów
Psie akcesoria z roku na rok biją rekordy sprzedaży w sklepach zoologicznych - zobacz kto najwięcej zarabia na tym interesie oraz jakie nowości znajdziemy w nadchodzącym sezonie.

Właściciele zwierząt z roku na rok stają się coraz bardziej wybredni jeżeli chodzi wyposażenie ich pociech. Jeszcze kilka lat temu trudno było nam kupić w sklepie zoologicznym ładne i praktyczne legowisko dla psa a dziś mamy ich naprawdę pod dostatkiem. Rynek wymusił na producentach akcesoriów dla psów znacznie większą kreatywność przez możemy się teraz cieszyć bardzo bogatą oferta produktową oraz wybierać wszystko to co żywnie nam się podoba :) - jedynym ograniczeniem jest tylko zasobność naszego portfela. Jedną z kilku kategorii jakie w ostatnich miesiącach biją rekordy sprzedaży są stroje dla psów. Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć że nie chodzi nam o normalne ubranka jakie zazwyczaj ubieramy pupilom podczas jesienno-zimowych spacerów lecz o odzież którą szyje się na specjalne okazje. 

Obecnie mamy karnawał więc każdy z nas kto tylko dysponuje odrobiną wolnego czasu spotyka się ze znajomymi na różnego rodzaju balach w których nieodzowną rzeczą jest zabawny strój. Ta sama sytuacja tyczy się naszych psów, które również ubierane są w zabawne ciuszki. Ten trend tak się wszystkim spodobał że większość właścicieli psów przebiera swoje pociechy nie tylko podczas karnawału ale i również na Halloween oraz wiele innych świąt. Są też tacy którzy przebierają swoje pupile nawet w dni powszednie (na przykład podczas zakupów w centrum handlowym).

Tak więc wybierając się na spacer po plaży zamiast luźno biegającego po piasku psa możemy spotkać tam ogromnego skorpiona który zacznie na nas szczekać!

stroje dla psów

Na ten pomysł wpadła amerykańska projektantka Anna Schowbin, która na co dzień pracuje w jednym z działów studia Universal Pictures zajmującym się tworzeniem kostiumów które później wykorzystywane są na planach filmowych. Strój dla psa jej projektu wykonany został w całości z lekkiej pianki która została doskonale wyprofilowana oraz pomalowana aerografem – całość waży około 30 dkg czyli naprawdę nie za wiele- gdy się patrzy na owo arcydzieło:) Co by nie mówić o tym stroju to jedno należy mu przyznać - ten projekt wygląda naprawdę realistycznie - patrząc na ten strój dla psa można naprawdę nie na żarty się wystraszyć :)

Kolejnym ciuszkiem jest niepowtarzalny strój kosmonauty który powstał również przez wspomnianą przez nas stylistkę. Tym razem udowadnia ona nam że na księżycu pierwszym psem nie była rosyjska Łajka lecz amerykański buldożek francuski o imieniu Buffy.

stroje dla psów

Wyobraźnia ludzka nie zna granic, stąd też jak grzyby po deszczu powstają coraz to lepsze i bardziej realistyczne ubranka dla psów. Co sądzicie o nich? Czy ubralibyście w nie swojego psa? Czekamy na Wasze komentarze.

Komentarze
1

kornik
~kornik @dodał: 11.01.2014 : 17:39
Zabawne te ubranka ale ja bym swojemu takiego nie ubrał nawet na karnawał :)