dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Hotel dla psów

Dodano: 03.02.2014 | Odsłon: 1781 |
Ocena:
3.7/5 (3 Głosów ocen)
Hotel dla psów
Jak co roku przełom sierpnia oraz września to pora wyjazdów na wymarzony odpoczynek. Jednak nie w każda podróż możemy zabrać swojego psa. Jeżeli mamy problem ze znalezieniem kogoś w rodzinie kto chętnie zostałby z naszym pupil

Jak co roku przełom sierpnia oraz września to pora wyjazdów na wymarzony odpoczynek. Jednak nie w każda podróż możemy zabrać swojego psa. Jeżeli mamy problem ze znalezieniem kogoś w rodzinie kto chętnie zostałby z naszym pupilem jego opieką z ogromną przyjemnością zajmą się specjalnie do tego wyposażone i przeszkolone hotele.

Jeszcze kilka lat temu w naszym kraju na pytanie o hotel dla psa można było zauważyć uśmiechniętą twarz osoby której zadawano takie pytanie jednak w dniu dzisiejszym ta sytuacja radykalnie zmieniła się. Jak grzyby po deszczu powstają małe i duże hotele w których można zostawić na przechowanie swojego psa. Oczywiście jak zwykle ten trend przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych gdzie już kilkanaście lat temu zauważono brak takich usług na rynku.

Co zrobić z psem?

Jeżeli czeka Was wyjazd za granicę naszego kraju gdzie nie można zabrać ze sobą swojego czworonożnego przyjaciela to proponujemy skorzystać z usług profesjonalnych hoteli dla psów. Tylko tam będziecie mieli pewność że Wasz pies zostanie dobrze dokarmiony oraz wypielęgnowany – gwarantują to zawsze doskonale przeszkolone osoby których staż w takich placówkach mierzyć można w latach.

Skąd taki pomysł?

Hotele dla psów w Polsce powstają jak grzyby po deszczu. Po części wynika to z potrzeby właścicieli psów o zamożnym portfelu którzy nie mogą zabrać swoich pociech na wymarzony urlop, jednak drugą stroną medalu jest fakt że osoby mniej zamożne porzucają swoje psy w okresie wakacji. Teraz już tak nie musi być bowiem są hotele w których doba hotelowa waha się w przedziale od 20 do 30 PLN. Są oczywiście również i takie w których za pobyt naszego pupila możemy zapłacić nawet 100 PLN – taka cena zależna jest od dodatkowych atrakcji jakie może zaoferować nam hotel.

Pobyt psa w hotelu

Średni okres pobytu psa w hotelu wynosi od tygodnia do dwóch tygodni jednak bardzo często zdarza się że właściciele psów zostawiają w nim swoje pociechy na weekend. Podyktowane jest to najczęściej wyjazdem służbowym lub wycieczką.

Komfortowe warunki w hotelu

Oprócz towarzystwa innych piesków w hotelu Państwa pupil może liczyć na ogrzewane pomieszczenie praz oddzielne miejsce do snu, codzienne spacery oraz miejsca z wybiegami na których może się wyszaleć. Większość z hoteli oferuje również szereg dodatkowych usług jak: zabiegi pielęgnacyjne, kąpiele oraz strzyżenie.  Piesek może liczyć również na posiłki które może dostarczyć mu sam właściciel lub suchą karmę serwowaną przez obsługę hotelu. Oczywiście w każdej z takich placówek są wydzielone specjalne boksy w których umieszczane są psy zaliczane do ras agresywnych.

Komentarze
0