dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Zdalne karmienie pupila

Dodano: 19.02.2017 | Odsłon: 309 |
Ocena:
3.7/5 (3 Głosów ocen)
Zdalne karmienie pupila
Pies na stałe wychowywany w  domu to nie tylko czysta przyjemność dla jego właściciela ale również spory obowiązek z którego powinien codziennie sumiennie się wywiązywać.

Pies na stałe wychowywany w  domu to nie tylko czysta przyjemność dla jego właściciela ale również spory obowiązek z którego powinien codziennie sumiennie się wywiązywać. Codzienne spacery i regularne dokarmianie a także dbałość o to aby pupil miał ciągle wodę w miseczce to jedynie podstawowe zadania dla każdego z nas. Zdawać by się moglo że to nic trudnego, jednak są takie sytuacje z których czasem z pozosu błacha sprawa staje się dużum problemem - bo przecież nie chodzi tu wcale o rzecz tylko żywy ogranizm jakim jest nasz kochany pies. W końcu nie raz zapewne zdarzyło się Państwu zostać w pracy kilka godzin dłużej - bo musieliście dokończyć jakiś bardzo pilny projekt a w domu zostawiliście głodnego psa który czeka z utęsknieniem na swoją porcję skuchej karmy. Na szczęście są pomysłowi konstruktorzy i zarazem miłośnicy psów którzy wprowadzają w życie bardzo ciekawe nowostki techniczne z branży zoologicznej. Jedną z nich jest niedawno wprowadzone na rynek karmidełko o nazwie SmartFeeder.

Jak działa SmartFeeder? Zasada jest bardzo prosta - za pomocą aplikacji mobilnej zainstalowanej w naszym smartfonie możemy zaprogramować urządzenie tak aby o wybranej przez nas godzinie zdalnie podało naszemu psu odpowiednią ilość karmy. Urządzenie ma jednak małą wadę gdyż posiada jeden podajnik który poda psu albo suchą karmę (jeżeli taką wsypiemy do pojemnika zbiorczego) lub też wodę. Tak więc aby mieć pweność że nasz pupil ma nie tylko karmę ale również i wodę musimy wyposażyć go w dwa takie urządzenia. Niestety jak na innowacyjny gadżet przystało - również i ten produkt nie jest tani, bowiem kosztuje około 600 PLN (za sztukę).

Komentarze
0