dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Schodki dla psa

Dodano: 19.02.2017 | Odsłon: 987 |
Ocena:
3.0/5 (4 Głosów ocen)
Schodki dla psa
Większość właścicieli małych na co dzień boryka się z problemem dopasowania elementów wyposażenia mieszkania do potrzeb pipila. Niestety większość mebli z których na co dzień korzystamy nie jest dostosowana również

Większość właścicieli małych na co dzień boryka się z problemem dopasowania elementów wyposażenia mieszkania do potrzeb pipila. Niestety większość mebli z których na co dzień korzystamy nie jest dostosowana również dla naszych czworonożnych pociech. Co prawda małe psy są bardzo zwinne i skoczne jednak nie zawsze są w stanie pokonać taką wysokość aby wdrapać się na fotel czy też sofę znajdującą się w naszym salonie. W większości przypadków pozostają więc na podłodze i błagalnym wzrokiem a nawet niekiedy głośnym skomleniem próbują wymusić na nas to abyśmy ich podnieśli i położyli we wskazanym miejscu. Taki zabieg nie jest zbyt trudny jeśli wykonujemy go kilka razy dziennie jednak ze swojego doświadczenia zapewne Państwo wiecie że taka sytuacja ma miejsce kilkanaście jak nie kilkadziesiąt razy dziennie! Nie mówiąc już nawet o takiej sytuacji w której mały piesek prosi nas skomląc przed naszym łużkiem w nocy abyśmy zabrali go pod ciepłą kołderkę - po takiej akcji - rozbudzeni - czekamy już tylko kiedy nadejdzie świt :(. 

Zdesperowani właściciele próbują rozwiązać ten problem na swój sposób tworząc takie oto konstrukcje jak ta na poniższym zdjęciu:

schodki

Wygląd może jest tragiczny ale z pewnością zdaje egzamin bowiem piesek samodzielnie dzięki schodkom może wdrapać się na łożko. Bardziej pomysłowe osoby wpadły na nieco lepszy pomysł budując schodki dla psa z pustych skrzynek po owocach co jak zapewne Państwo widzą wizualnie wygląda nie najgorzej. 

schody dla psa ze skrzynek

Rynek zoologiczny szybko podłapał temat i w przeciągu kilku miesięcy w USA spora grupa producentów akcesoriów dla psów zaczęła produkcję eleganckich schodów dla psa z których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego czworonoga. I tak dla przykłady prezentujemy Państwu rewelacyjne schodki dla jamnika zarys ewidentnie daje nam do zrozumienia dla jakiej rasy psów są one przeznaczone.

schodki dla jamnika

Poniżej na zdjęciu mamy znowu inny projekt który doskonale sprawdza się u psów miniaturowych takich jak pinczery lub chihuahua. Cztery stopnie zapewniają psu stabilne podparcie a bawełniane obicie sprawia że pupil nie ślizga się krocząc po nich w górę bądź też w dół.

schodki dla pieska

Komentarze
0