dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Poidełko dla psa - fontanna

Dodano: 19.02.2017 | Odsłon: 568 |
Ocena:
4.7/5 (3 Głosów ocen)
Poidełko dla psa - fontanna
Na kolejny ciekawy gadżet wpadła jedna z zmerykańskich firm wproeadzając do swojej oferty nowoczesne poidełko dla psa o nazwie Doggie Fountain. Wynalazcą tej innowacyjnej miski na wodę jest Tony Lytle który postanowił zbudowa

Na kolejny ciekawy gadżet wpadła jedna z zmerykańskich firm wproeadzając do swojej oferty nowoczesne poidełko dla psa o nazwie Doggie Fountain. Wynalazcą tej innowacyjnej miski na wodę jest Tony Lytle który postanowił zbudować urządzenie ułatwiające nie tylko życie psu ale również jemu samemu. Jak zapewne wielu z Państwtwa wie odpowiednie nawodnienie psa jest podstawą do jego normalnego funkcjonowania dlatego pełna miska z wodą powinna zawsze znajdować się w miejscu w którym na stałe przebywa pupil. Latem szczególnie jest to bardzo ważne gdyż wysoka temperatura sprawia że organizm psa badrzo szybko się odwadnia co z kolei może doprowadzić do bardzo poważnych komplikacji zdrowotnych.

poidełko dla psa

Doggie Fountain to w brew pozorom bardzo proste i niezawodne rozwiązanie dla psów które szczególnie latem lubią popijać chłodną wodę prosto z sieci. Poidełko działa na zasadzie nacisku - wystarczy aby pupil na nim stanął a otworzy się zawór z którego popłynie świeża, zimna woda. Poidełko jest bardzo praktyczne i można je ustawić prawie w każdym miejscu (na trawniku, tarasie). Doggie Fountain posiada również specjalne uchwyty dzięki którym poidełko można bardzo mocno przytwierdzić do podłorza.

Nowy gadżet można kupić w dobrych sklepach zoologicznych za około 40 dolarów.

Komentarze
0