dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Parasolka dla psa

Dodano: 04.04.2017 | Odsłon: 591 |
Ocena:
3.0/5 (4 Głosów ocen)
Parasolka dla psa
Wiosną oraz jesienią pogoda lubi nam płatać figle. Najczęściej wychodząc z psem na duższy spacer za oknem wita nas piękne słońce by zaraz jak tylko pojawimy się z psem w parku lub innym dogodnym miejscu w którym pupil może zaczerp

Wiosną oraz jesienią pogoda lubi nam płatać figle. Najczęściej wychodząc z psem na duższy spacer za oknem wita nas piękne słońce by zaraz jak tylko pojawimy się z psem w parku lub innym dogodnym miejscu w którym pupil może zaczerpnąć świeżego poowietrza dopada nas deszcz i radykalna zmiana pogody. Oczywiście pierwszą rzeczą jaką robimy w takiej sytuacji jest rozłorzenie parasola który ochroni nas przed deszczem. A co z naszym psem? przecież on również będzie przemoczony na wskroś i co gorsze tak samo jak my może nabawić się jakiejś infekcji. 

Na ciekawy pomysł wpadła pewna amerykańska firma która postanowiła połączyć standardową smycz dla psa z parasolką. Patent na tyle był ciekawy że większość małych i średnich psów za oceanem spaceruje teraz podczas deszczu pod parasolem śmiejąc się niezbyt sprzyjającej aury. Parasol dla psa jest bardzo praktyczny a jego przeźroczyste poszycie sprawia że widzimy co nasz pupil porabia pod jego osłoną. Cena tego gadżetu wynosi od 30 do 80 PLN i jest uzależniona od materiałow z których został on wyprodukowany.

Parasolka dla psa

parasolka dla psa

Komentarze
0