dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Obroża dla psa przeciw kleszczom

Dodano: 15.01.2014 | Odsłon: 1917 |
Ocena:
4.1/5 (9 Głosów ocen)
Obroża dla psa przeciw kleszczom
Zobacz nowość firmy Bayer jaką jest obroża przeciw kleszczom oraz pchłom Kiltix - to naprawdę sprawdzony i niezawodny produkt idealnie chroniący psa przed pasożytami.

Firma Bayer to jeden z najpotężniejszych koncernów farmaceutycznych na świecie która produkuje leki nie tylko dla ludzi ale również zwierząt domowych. Do nowości jakie wprowadziła w ostatnim czasie można zaliczyć specjalną obrożę do zwalczania kleszczy oraz pcheł które notorycznie atakują nasze psy i koty.

Nowy produkt nosi nazwę Bayer KILTIX i jest naprawdę bardzo skuteczny.Dzięki opatentowanemu połączeniu czynników aktywnych doskonale zwalcza inwazję kleszczy oraz pcheł które mogą być przyczyną bardzo poważnych chorób u psa takich jak na przykład Babeszjoza. Substancje zawarte w obroży działają nieprzerwanie przez okres nawet siedmiu miesięcy dzięki czemu nasz pies chroniony jest przez cały sezon aktywności kleszczy oraz pcheł. Niestety ze względów na zawarte w obroży substancje czynne produkt ten jest objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej (sprzedaż przez internet) dlatego obrożę można kupić tylko i wyłącznie w dobrze wyposażonych (stacjonarnych) sklepach zoologicznych oraz punktach weterynaryjnych. Obroża dla psa przeciw kleszczom KILTIX dostępna jest w trzech rozmiarach (S,M,L) dzięki czemu możemy ją prawie idealnie dopasować do obwodu szyi naszego psa, pamiętajmy jednak aby nie była ona zbyt luźna ani  za ciasna bowiem nasz pupil może odczuwać pewien dyskomfort przy źle dobranym rozmiarze. Należy pamiętać również o tym aby obroża była stale noszona przez psa i jedynie na krótko ściągana podczas jego kąpieli.

Przeciwskazania:

  • Obroży nie należy zakładać sukom w trakcie ciąży oraz szczennym
  • Obroża nie powinna być stosowana u zwierząt chorych, z rozległymi zmianami skórnymi oraz będących w okresie rekonwalescencji. 

Komentarze
0