dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Najnowszy gadżet od Samsunga - buda dla psa

Dodano: 04.04.2017 | Odsłon: 425 |
Ocena:
3.8/5 (5 Głosów ocen)
Najnowszy gadżet od Samsunga - buda dla psa
Samsung zaprezentował swój nowy produkt. Nie jest nim nowy smartphone, a buda dla psów! Technologiczny gigant z Korei Południowej stworzył wymarzony domek dla czworonogów. Znajdziemy w nim bieżnię, telewizor, miękkie poduchy, i spersonalizow

Kilka dni temu firma Samsung zaprezentowała swój nowy produkt który zaszokował niemal wszystkie osoby z branży. Ciekawostkąjest fakt że nie jest to ani nowy telewizor ani tym bardziej rewolucyjny smartphone!!! To poprostu wspaniała i niesamowicie komfortowo urządzona buda dla psa. Jak na technologicznego giganta przystało firma Samsung wyposażyła to wspaniałe legowisko w kilka elektronicznych gadżetów bez których nowoczesny pies nie móg by się obejść. Tak więc buda wyposażona została w telewizor, bieżnię a także spersonalizowane poidełko które karmi naszego pupila o określonych porach dnia.  Jak na komfortowy gadżet przystało buda wyściełana została miękkimi poduchami na których piesek może wylegiwać się przez cały dzień oglądając relację z wystaw psów.

Niestety nie każdy z nas może sobie pozwolić na takie cacuszko w swoim domu ponieważ Dream Doghouse nie jest jednak tani. W przeliczeniu kosztuje aż 100 tys. zł!

 

buda dla psa

 

buda dla psa

 

buda dla psa

Komentarze
0