dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Kapok dla psa

Dodano: 11.01.2014 | Odsłon: 2306 |
Ocena:
4.4/5 (8 Głosów ocen)
Kapok dla psa
Jeżeli Twój pies boi się wody, jednak stoi nad brzegiem basenu i błagalnym wzrokiem patrzy na Ciebie byś go nauczył pływać to z pewnością zainteresuje Cię nasz nowy produkt jakin jest kapok dla psa.

Jak wiadomo większość psów bez problemów radzi sobie z pływaniem po wodzie, są jednak i takie egzemplarze które bardzo chętnie by do niej weszły jednak okropnie się jej boją.  Aby  takiego psa w prosty i bardzo szybki sposób nauczyć pływać wystarczy kupić mu odpowiedni kapok który będzie go chronił przed podtopieniem. Kapoki również ubierane są psom które doskonale radzą sobie w wodzie jednak im zakłada sieje z nieco innej przyczyny. Na przykład psy ratownicze dzięki nim mogą dopłynąć do topiącej się osoby zdecydowanie szybciej i dalej beż zbędnego wysiłku.

Kapok dla psa

Idealnie dopasowany kształt kapoku sprawia że w żadnym razie nie krępuje on ruchów podczas pływania psa. Produkt w całości wykonany został z nylonowego materiału który jest odporny na różnego rodzaju zanieczyszczenia chemiczne jaki mogą pojawić się w wodzie. Jego środek wypełniony został specjalnym rodzajem pianki charakteryzującej się bardzo dużą wypornością. Kapok poza swoimi standardowymi cechami posiada również specjalne elementy odblaskowe które widoczne są w wodzie nawet przy bardzo dużym zaciemnieniu. 

kapok dla psa

Komentarze
0