dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Jak oduczyć psa sikania – pomocny może być ten gadżet

Dodano: 02.10.2016 | Odsłon: 470 |
Ocena:
0.0/5 (0 Głosów ocen)
Jak oduczyć psa sikania – pomocny może być ten gadżet
Osoby które mają już psa od kilku lat doskonale wiedzą jak trudne jest na początku nauczenia psa sikania w odpowiednim miejscu. Z pomocą w tej trudnej sprawie przyjść nam może elektroniczny gadżet wymyślony przez projektantów

Osoby które mają już psa od kilku lat doskonale wiedzą jak trudne jest na początku nauczenia psa sikania w odpowiednim miejscu. Z pomocą w tej trudnej sprawie przyjść nam może elektroniczny gadżet wymyślony przez projektantów firmy Wee Wee. Nowy produkt składa się ze specjalnej toalety wyposażonej w matę absorpcyjną która naszpikowana jest czujnikami a także pojemnika do którego wsypywane są smakołyki dla psa. Zasada działania urządzenia Wee Wee Maid-House Trainer jest bardzo prosta – otóż gdy szczeniak załatwi swoją potrzebę fizjologiczną w miejscu do tego wyznaczonym (mata z sensorami) automatycznie zostaje wysłany sygnał drogą radiową do pojemnika z łakociami z którego zawsze wypada nagroda dla psa za jego właściwe zachowanie.

To bardzo dobre rozwiązanie kiedy chcemy oduczyć szczeniaka sikania w nieodpowiednich miejscach naszego mieszkania. Koszt tego produktu to kwota około 300 PLN jednak z naszych obserwacji jasno wynika że warto zainwestować w ten produkt gdyż zainwestowana kwota z pewnością nam się zwróci z nawiązką. Ucząc psa sikania we właściwym miejscu unikniemy bowiem dewastacji desek parkietowych w salonie lub bezcennego dywanu który przywieźliśmy z Turcji.

Komentarze
0