dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Inteligentna kuweta dla psa Brilliant Pad

Dodano: 07.04.2017 | Odsłon: 625 |
Ocena:
3.0/5 (4 Głosów ocen)
Inteligentna kuweta dla psa Brilliant Pad
Pies w domu to ogromne szczęście które promieniuje i udziela się każdemu z członków rodziny, jednak pewnie nie raz zdarzyło Ci się chwila słabości w której dałbyś wiele aby ktoś za Ciebie wyprowadził psa na dwó

Pies w domu to ogromne szczęście które promieniuje i udziela się każdemu z członków rodziny, jednak pewnie nie raz zdarzyło Ci się chwila słabości w której dałbyś wiele aby ktoś za Ciebie wyprowadził psa na dwór. Najczęściej taka sytuacja przytrafia się nam kiedy to na dworze jest bardzo zimno lub deszcz pada tak mocno że na chodniku z deszczówki tworzą się małe potoki. Na pomoć przyjść nam może nowy produkt amerykańskiej firmy która do postanowiła stworzyć inteligentną kuwetę dla psa. Nowy produkt nosi nazwę Brilliant Pad i jak na razie dostępny jest w sprzedaży tylko w USA. 

Wspomniane przez nas urządzenie ma swoje zastosowanie tylko i wyącznie dla małych psów oraz szczeniaków. Jego zasada działania jest bardzo prosta. Piesek musi jedynie stanąć na kuwecie i załatwić swoją potrzebę fizjologiczną. Jeżeli zrobił na kuwecie siku to płyn natychmiast jest wchłaniany dośrodka urządzenia natomiast jeżeli pozostawił nieczystości w formie stałej to są one rolowane. Wszystkie nieprzyjemne zapachy z kuwety są neutralizowane przez specjalny środek chemiczny. Za czystość w kuwecie odpowiada specjalna rolka którą raz na jakiś czas należy wymienić. 

Brilliant Pad zaliczyć należy do urządzeń z wysokiej półki - jego cena wynosi obecnie od 200 do 300 dolarów i uzależniona jest od dodatkowego wyposażenia.

 

BrilliantPad

Brilliant Pad

Komentarze
0