dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Czyste łapki psa dzięki Oster Paw Cleaner

Dodano: 07.04.2017 | Odsłon: 321 |
Ocena:
3.5/5 (4 Głosów ocen)
Czyste łapki psa dzięki Oster Paw Cleaner
Pielęgnacja psa nie musi być zawsze uciążliwa przykładem może być nowy gadżet firmy Oster która niedawno wprowadziła na rynek nowy produkt o nazwie Oster Paw Cleaner - urzywając ten produkt Twój pupil zawsze będzie

Pielęgnacja psa nie musi być zawsze uciążliwa przykładem może być nowy gadżet firmy Oster która niedawno wprowadziła na rynek nowy produkt o nazwie Oster Paw Cleaner - urzywając ten produkt Twój pupil zawsze będzie miał czyste łapki.

Nie zawsze na dworze świeci słońce a przecież nasz piesek zawsze musi zaczerpnąć świeżego powietrza. Podczas spacerów w deszczowe dni bardzo często dochodzi do mocnych zabrudzeń sierści psa co niestety jest dla nas bardzo uciążliwe bowiem za każdym razem musimy go opłukać aby usunąć błoto i kurz naniesioną na sierść Udogodnieniem jakie wprowadziła niedawno na rynek firma Oster jest specjalny czyścik za pomocą którego w atwy i szybki sposób możemy usunąć wszystkie zabrudzenia z sierści psa. Dzięki specjalnej mikrofibrze zamieszczonej na plastikowej rączce brud na psie znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Oster Paw Cleaner kosztuje około 45 pln i jest dostępny w większości dobrze wyposażonych sklepów zoologicznych.

Oster Paw Cleaner

Oster Paw Cleaner

Komentarze
0