dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Czujnik aktywności psa

Dodano: 01.10.2016 | Odsłon: 570 |
Ocena:
3.3/5 (4 Głosów ocen)
Czujnik aktywności psa
Jak sprawdzić czy Twój pupil ma dobre samopoczucie i aktywnie spędza dzień nawet wtedy gdy Ciebie nie ma przy nim? Teraz to jest bardzo proste - sam zobacz i kup !

Każdy z nas doskonale zna się na tym jak rozpoznać czy pupil który na stałe mieszka w naszym mieszkaniu jest w dobrej kondycji fizycznej, jednak co możemy zrobić kiedy przez dłuższy okres czasu nie ma nas w domu (na przykład cały tydzień) a osoba zajmująca się w zastępstwie naszym psem ma spore problemy aby to wywnioskować i ewentualnie nam to przekazać. Oczywistym faktem jest to że jeśli zwierzak mniej niż zwykle się rusza i bawi, to jest to zawsze pierwszy ostrzegawczy sygnał dla właściciela że coś jest nie w porządku.

Na bardzo ciekawy pomysł wpadła firma FitBark która stworzyła specjalny czujnik który zbiera dane na temat aktywności pupila i przekazuje je drogą elektroniczną do smartfonu właściciela psa. Wszystkie dane zbierane są i analizowane w specjalnej aplikacji zbudowanej na Androida. Dodatkowo oprogramowanie dedykowane na telefon może również przypomnieć właścicielowi psa o jego niezbędnych treningach a także pozwoli skonsultować wyniki uzyskane przez naszego psa na przykład z właścicielami psów tej samej rasy.

To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli psów którzy dosyć często wyjeżdżają w podróż na dłuższy czas a chcą wiedzieć czy ich pupil normalnie się zachowuje (nic mu nie dolega). Nowy gadżet jest dość tani bowiem kosztuje jedynie 69 dolarów (około 210 pln) i jest dostępny do kupienia na stronie producenta ww.fitbark.com

Komentarze
0