dla pieska
dla pieska
Zaloguj się Załóż nowe konto
legowiska dla psów

Ciekawy gadżet do domu - elektroniczny dzwonek do drzwi dla psa

Dodano: 11.09.2016 | Odsłon: 1064 |
Ocena:
3.7/5 (7 Głosów ocen)
Ciekawy gadżet do domu - elektroniczny dzwonek do drzwi dla psa
Jeżeli myślisz że wszystko już zostało wymyślone aby ułatwić Twoje życie oraz Twojego psa to jesteś w dużym błędzie! Na rynku zoologicznym nieustannie powstają nowe gadżety które ułatwiają życie nie tylko naszym pupilom ale r

Jeżeli myślisz że wszystko już zostało wymyślone aby ułatwić Twoje życie oraz Twojego psa to jesteś w dużym błędzie! Na rynku zoologicznym nieustannie powstają nowe gadżety które ułatwiają życie nie tylko naszym pupilom ale również ich właścicielom. Nowością która niedawno zawitała w dobrze zaopatrzonych sklepach zoologicznych jest elektroniczny dzwonek dla psa. Na ten jakże ciekawy i bardzo praktyczny pomysł wpadłą firma Doggy Phone która wprowadziła do swojej oferty dwa dzwonki (w wersji standard oraz de lux).

Zadaniem dzwonka jest poinformowanie nas o tym że pies lub kot chce wejść lub też wyjść z naszego mieszkania. Nadajnik zawieszony przy obroży psa wysyła sygnał do odbiornika znajdującego się wewnątrz mieszkania informując nas o tym że nasz pupil czeka przed drzwiamu. Nadajnik zdwonka został tak skonstruowany że wysyła sygnał do dzwonka dopiero po 30 sekundach przez co krótsze przebywanie zwierzęcia w obrębie drzwi wejściowych nie jest sygnalizowane dzwonkiem. 

Wersja dzwonka delux wyposażona jest w dodatkowy odbiornik który można zabrać ze sobą do dowolnego pomieszczenia w domu. Drugi odbiornuk jest pomocny w miejscach gdzie dzwięk dzwonka jast słabo słyszalny lub w tedy gdy jesteśmy w niejscu gdzie panuje hałas i obawiamy się że nie usłyszymy dobijania się do drzwia psa.

Cena takiego gadżetu wacha się od 300 do 400 PLN

Komentarze
0